Commissies

Zwemcommissie

 

Naam Functie E-mail
Gerard Welten (vacant) Voorzitter voorzitter.zwemmen@deltasteur.nl
Margriet van den Bosch Secretaris secretaris.zwemmen@deltasteur.nl
Patrick de Jonge Penningmeester penningmeester.zwemmen@deltasteur.nl
Mike Bennink Algeheel coördinator wedstrijden mike.bennink@deltasteur.nl
Henri Kragt Technisch coördinator Zwemmen henri.kragt@deltasteur.nl
Arenda Braakman Algemeen lid  
Pieter Bardelmeijer Zwemmer / alg. lid zwemmen@deltasteur.nl

Wedstrijdcommissie zwemmen

Naam Functie E-mail
Mike Bennink Algemeen coördinator mike.bennink@deltasteur.nl
Gaynor Critchell Inschrijvingen wedstrijden inschrijven.zwemmen@deltasteur.nl
Alistair Critchell Official coördinator vof.zwemmen@deltasteur.nl
Jan-Albert Penninkhof Coördinator thuiswedstrijden thuiswedstrijden.zwemmen@deltasteur.nl
Henriët Faber Coördinator vervoer vervoer.zwemmen@deltasteur.nl

Coördinatoren wedstrijdzwemmen

Naam  Functie E-mail
Stephan Lokhorst Hoofdtrainer 
+ coördinator Jeugd en Senioren
Stephan.lokhorst@deltasteur.nl
Dinand Schutte Coördinator Junioren  Dinand.schutte@deltasteur.nl
Marleen Welten Coördinator Techniekschool & -academie Marleen.welten@deltasteur.nl

Afmelden voor een selectietraining: selectie.zwemmen@deltasteur.nl
Afmelden voor een miniorentraining: miniorenselectie.zwemmen@deltasteur.nl
Afmelden voor een wedstrijd (uitsluitend na overleg met de trainer): afmelden.zwemmen@deltasteur.nl

Voor informatie over het SterZwemmen kunt u terecht bij:
Annet van Stratum: sterzwemmen.kampen@deltasteur.nl
Erika Boogaard-Zwep: sterzwemmen.ijsselmuiden@deltasteur.nl

Voor informatie over het recreatief zwemmen kunt u terecht bij:

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.