Minioren Jaarganglimiet – Records

                                                  

                                                 

 

 

Afstand

Leeftijdscategorie

Gezwommen op:

Naam zwemmer

Vereniging

Tijd

1

100m Vrijeslag

Jongens Minioren 6

25-01-2020

Teun Blankhorst

Het Ravijn

1.10.81

2

100m Vrijeslag

Meisjes Minioren 5

25-01-2020

Ilse Wiltjer

DZ&PC

1.08.89

3

100m Rugslag

Jongens Minioren 5

19-01-2019

Sverre van der Zwaan

WVZ

1.24.73

4

100m Rugslag

Meisjes Minioren 4 el.

19-01-2019

Melissa Reniers

ZPC De Rog

1.35.93

5

50m Vrijeslag

Jongens Minioren 4 el.

19-01-2019

Gerjan Berends

KSN (SG)

0.36.66

6

200m Wisselslag

Jongens Minioren 6

25-01-2020

Jaydey Schonewille

ZVZwartsluis

2.57.86

7

200m Wisselslag

Meisjes Minioren 5

19-01-2019

Frouke Ludwig

DZ&PC

2.59.18

8

100m Vrijeslag

Jongens Minioren 5

19-01-2019

Diede Veld

ZVZwartsluis

1.10.44

9

100m Vrijeslag

Meisjes Minioren 4 el.

19-01-2019

Caitlin Sülter

De Ward

1.10.29

10

100m Schoolslag

Jongens Minioren 4 el.

19-01-2019

Daan Westerhof

KSN (SG)

1.43.47

11

200m Vrijeslag

Jongens Minioren 6

25-01-2020

Diede Veld

ZVZwartsluis

2.23.94

12

200m Vrijeslag

Meisjes Minioren 5

25-01-2020

Ilse Wiltjer

DZ&PC

2.37.16

13

50m Vlinderslag

Jongens Minioren 5

19-01-2019

Diede Veld

ZVZwartsluis

0.38.98

14

50m Vlinderslag

Meisjes Minioren 4 el.

19-01-2019

Caitlin Sülter

De Ward

0.36.58

15

100m Wisselslag

Jongens Minioren 4 el.

25-01-2020

Robin Mintjes

ApexSwim

1.40.18

16

100m Vlinderslag

Jongens Minioren 6
Jongens Minioren 5

25-01-2020
25-01-2020

Thomas Bergmans
Roy Hofman

De Ward
ApexSwim

1.25.54
1.34.50

17

100m Vlinderslag

Meisjes Minioren 5

19-01-2019

Laura Franken

SG Bommelerwaard

1.23.44

18

50m Vrijeslag

Jongens Minioren 6

19-01-2019

Storm Boxum

ZVZwartsluis

0.30.69

19

50m Vrijeslag

Meisjes Minioren 5

25-01-2020

Ilse Wiltjer

DZ&PC

0.31.01

20

100m Wisselslag

Jongens Minioren 5

19-01-2019

Diede Veld

ZVZwartsluis

1.23.17

21

100m Wisselslag

Meisjes Minioren 4 el.

19-01-2019

Caitlin Sülter

De Ward

1.24.01

22

100m Vrijeslag

Jongens Minioren 4 el.

25-01-2020

Ryan Freriksen

De Ward

1.34.94

23

100m Rugslag

Jongens Minioren 6

19-01-2019

Diede Veld

ZVZwartsluis

1.14.66

24

100m Rugslag

Meisjes Minioren 5

19-01-2019

Frouke Ludwig

DZ&PC

1.20.17

25

100m Schoolslag

Jongens Minioren 5

25-01-2020

Daan Westerhof

KSN (SG)

1.31.46

26

100m Schoolslag

Meisjes Minioren 4 el.

19-01-2019

Fenna Zusterzeel

ZPC De Rog

1.41.85

27

400m Vrijeslag

Jongens Minioren 6

19-01-2019

Teun Blankhorst

Het Ravijn

5.37.10

28

100m Schoolslag

Meisjes Minioren 5

19-01-2019

Dachen Haaijer

ZPC Hoogeveen

1.32.75

29

50m Vlinderslag

Jongens Minioren 4 el.

19-01-2019

Gerjan Berends

KSN (SG)

0.45.39

30

100m Schoolslag

Jongens Minioren 6

19-01-2019

Storm Boxum

ZVZwartsluis

1.24.24

31

400m Vrijeslag

Meisjes Minioren 5

19-01-2019

Fenna Reijmers

De Ward

5.55.92

32

50m Vrijeslag

Jongens Minioren 5

25-01-2020

Noah Jansen

Aqua-Novio’94

0.33.00

33

50m Vrijeslag

Meisjes Minioren 4 el.

19-01-2019

Caitlin Sülter

De Ward

0.32.22

34

100m Rugslag

Jongens Minioren 4 el.

25-01-2020

Tristan Meijers

Swol1894

1.36.67

35

100m Wisselslag

Jongens Minioren 6

19-01-2019

Storm Boxum

ZVZwartsluis

1.16.92

36

100m Wisselslag

Meisjes Minioren 5

19-01-2019

Niobe Maduro

Aqua-Novio’94

1.22.62

  • DEKA Kozijnen
  • Peppers unlimited IJsselmuiden
  • The ReadShop Kampen
  • Het Ponton Kampen
  • Bemog
  • Marcels Kaaskraam
  • Jaco Bouw
  • Kamper Flora
  • Carwash Kampen
  • Lokhorst Autobedrijf
  • The Read Shop IJsselmuiden
  • Boogaard GWW
  • Sport inn Kampen