Wedstrijdverslag H2 – Flevo H2

Geschreven op 1 oktober 2018

Deltasteur H2 – Flevo H2

Ah, de eerste wedstrijd van het seizoen. Met goede moed gingen wij de wedstrijd in. Samen met de mensen van heren 3 hadden we een goed team. De eerste wedstrijd hadden wij tegen Flevo H2, een team dat best wel sterk bleek te zijn.

Aan het begin van de wedstrijd kwamen we er al achter dat de tegenstander zeer slim met de bal omging. Er eerst bij ons doel veelal gescoord door met 2 man de keeper uit te spelen. Ook lag er meestal achterin geen verdediging, waardoor er kansen werden gegrepen door de tegenpartij.

Bij ons team kregen we genoeg kansen, alleen werden deze zeer slecht benut. Meestal als een bal op de midvoor gespeeld, werd deze niet goed gegooid (de bal word te strak gegooid), waardoor diegene geen doelworp kan doen, of de man lag helemaal uitverdedigd, waardoor een gegooide bal een weggegooide bal werd, waar ons team niks mee opschoot.

Constatering: bij ons team werden er geen kansen gegrepen. Er zat geen beweging in het spel en werd zeer slecht gecommuniceerd met het team zelf.

Eindstand: 14-4

 • Sport inn Kampen
 • Marcels Kaaskraam
 • Carwash Kampen
 • Kamper Flora
 • Jaco Bouw
 • Lokhorst Autobedrijf
 • DEKA Kozijnen
 • Peppers unlimited IJsselmuiden
 • The ReadShop Kampen
 • Het Ponton Kampen
 • The Read Shop IJsselmuiden
 • Boogaard GWW
 • Bemog