Records, ranglijsten en uitslagen

Op deze pagina worden alle ranglijsten en clubrecords bijgehouden van de club. Ook worden de persoonlijke records bijgehouden van alle zwemmers.

Clubrecords_Deltasteur

Jaargangen_Ranglijst_Deltasteur

Persoonlijke_Records_Deltasteur

 

Uitslagen wedstrijden 2017-2018

Datum Wedstrijd Uitslagen
14 juli 2018 Clubkampioenschappen Sprint, Kampen  Originele uitslagPuntentelling CK Sprint
7 juli 2018 Limietwedstrijd, Kampen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
1 juli 2018 Speedo Jaargangfinale, Dordrecht  Originele uitslagAlleen Deltasteur
30 juni & 1 juli 2018 Speedo Fast Water Meet, Amsterdam  Originele uitslagAlleen Deltasteur
22 t/m 24 juni 2018 ONK lb 2018, Amersfoort  Originele uitslagAlleen Deltasteur
15 t/m 17 juni 2018 NJJK lb 2018, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
16 & 17 juni 2018 Overijsselse B-kampioenschappen, Zwolle  Originele uitslagAlleen Deltasteur
27 mei 2018 ZMC #9, Grootebroek  Originele uitslagAlleen Deltasteur
26 & 27 mei 2018 OVK lb 2018 weekend 1, Hengelo  Originele uitslagAlleen Deltasteur
18 t/m 20 mei 2018 47. Internationales Pfingstschwimmfest, Arnsberg  Originele uitslagAlleen Deltasteur
13 mei 2018 Limietwedstrijd lb, Amersfoort  Originele uitslagAlleen Deltasteur
12 & 13 mei 2018 KNZB Challenger, Dordrecht  Originele uitslagAlleen Deltasteur
3 t/m 6 mei 2018 ONMK lb, Den Haag  Originele uitslagAlleen Deltasteur
21 april 2018 Nationale Competitie Regio-klasse #5, Vriezenveen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
14 & 15 april 2018 SwimCup, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
14 april 2018 Regionale 10-kamp #5, IJsselmuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
8 april 2018 Overijsselse Minioren Sprint Kampioenschappen, Hengelo  Originele uitslagAlleen Deltasteur
8 april 2018 Limietwedstrijd lb, Amersfoort  Originele uitslagAlleen Deltasteur
8 april 2018 ZMC #8, Alkmaar  Originele uitslagAlleen Deltasteur
6 april 2018 NJK lb 800-1500, Den Haag  Originele uitslagAlleen Deltasteur
25 maart 2018 ZMC #7, Amersfoort  Originele uitslagAlleen Deltasteur
24 maart 2018 Lentewedstrijd, Kampen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
24 maart 2018 Limietwedstrijd lb, Nijmegen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
24 maart 2018 Limietwedstrijd LAC, Nijmegen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
24 maart 2018 7e Open masters wedstrijd, Arnhem  Originele uitslagAlleen Deltasteur
17 maart 2018 Nationale Competitie A-klasse #4, Dedemsvaart  Originele uitslagAlleen Deltasteur
17 maart 2018 Nationale Competitie Regio-klasse #4, Rijssen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
10 maart 2018 Swimkick-Minioren Circuit #3, Vaassen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
4 maart 2018 Speedo Challenge 2018, Amsterdam  Originele uitslagAlleen Deltasteur
3 & 4 maart 2018 Regio LAK, Nijmegen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
24 & 25 februari 2018 Schwimm-meeting Nettebad, Osnabrück  Originele uitslagAlleen Deltasteur
17 & 18 februari 2018 Speedo Jaargangwedstrijden 2018, Leiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
17 februari 2018 Regionale 10-kamp #4, Urk  Originele uitslagAlleen Deltasteur
17 februari 2018 ZMC #6, Heerenveen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
10 februari 2018 LAC wedstrijd, Steenwijk  Originele uitslagAlleen Deltasteur
10 februari 2018 Minioren-Junioren Circuit #2, Genemuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
3 februari 2018 Nationale Competitie A-klasse #3, Kampen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
3 februari 2018 Nationale Competitie Regio-klasse #3, Raalte  Originele uitslagAlleen Deltasteur
27 januari 2018 Swimkick-Minioren Circuit #2, Vaassen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
20 januari 2018 Limietwedstrijd lb, Nijmegen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
13 januari 2018 Nationale Competitie A-klasse #2, Vaassen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
13 januari 2018 Nationale Competitie Regio-klasse #2, Kampen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
6 januari 2018 LAC wedstrijd, Dedemsvaart  Originele uitslagAlleen Deltasteur
6 januari 2018 ZMC #5, Zwolle  Originele uitslagAlleen Deltasteur
21, 22 & 23 december 2017 ONK korte baan, Hoofddorp  Originele uitslagAlleen Deltasteur
15, 16 & 17 december 2017 NJJK korte baan, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
16 & 17 december 2017 Overijsselse B-kampioenschappen, Zwolle  Originele uitslagAlleen Deltasteur
16 december 2017 Regionale 10-kamp #3, Staphorst  Originele uitslagAlleen Deltasteur
9 december 2017 Minioren-Junioren Circuit #2, Genemuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
9 december 2017 ZMC #4, Lelystad  Originele uitslagAlleen Deltasteur
2 december 2017 Limietwedstrijd, IJsselmuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
25 november 2017 Regionale Minioren ClubMeet, Zwolle  Originele uitslagAlleen Deltasteur
18 november 2017 ZMC #3, Almere  Originele uitslagAlleen Deltasteur
18 & 19 november 2017 Overijsselse Kampioenschappen #2, Nijverdal  Originele uitslagAlleen Deltasteur
11 & 12 november 2017 Overijsselse Kampioenschappen #1, Nijverdal  Originele uitslagAlleen Deltasteur
29 oktober 2017 Limietwedstrijd, Heerenveen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
28 oktober 2017 ZMC #2, Emmeloord  Originele uitslagAlleen Deltasteur
13 & 14 oktober 2017 CK 2017 IJsselmuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
7 oktober 2017 Limietwedstrijd, Dedemsvaart  Originele uitslagAlleen Deltasteur
7 oktober 2017 ZMC #1, Kampen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
7 oktober 2017 Nationale Sprintwedstrijd, Steenwijk  Originele uitslagAlleen Deltasteur
7 oktober 2017 Swimkick-Minioren #1, Vaassen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
30 september 2017 Nationale Competitie A-klasse #1, Dedemsvaart  Originele uitslagAlleen Deltasteur
30 september 2017 Regio Competitie Regio-klasse #1, Vriezenveen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
24 september 2017 NK Estafette, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
23 september 2017 Regionale 10-kamp #1, Genemuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
16 september 2017 Limietwedstrijd, Dedemsvaart  Originele uitslagAlleen Deltasteur
16 september 2017 Minioren-Junioren Circuit #1, Genemuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
16 september 2017 Nederlandse Masters Club Meet 2017, Barneveld  Originele uitslagAlleen Deltasteur

 

Uitslagen wedstrijden 2016-2017

Datum Wedstrijd Uitslagen
08/09-07-2017 Speedo Fast Water Meet, Amsterdam  Originele uitslagAlleen Deltasteur
02-07-2017 Speedo Jaargangfinale, Dordrecht  Originele uitslagAlleen Deltasteur
15/18-06-2017 NJJK lb 2017, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
17/18-06-2017 Overijsselse B-kampioenschappen, Zwolle  Originele uitslagAlleen Deltasteur
10/11-06-2017 Overijsselse Minioren Finale, Hengelo  Originele uitslagAlleen Deltasteur
02/04-06-2017 Pinkstertoernooi, Arnsberg  Originele uitslagAlleen Deltasteur
03-06-2017 VBNB Master toernooi, Dronten  Originele uitslagAlleen Deltasteur
21-05-2017 ZMC deel 9, Grootebroek  Originele uitslagAlleen Deltasteur
20-05-2017 CK-sprint 2017 Kampen  Originele uitslagMeerkamp Deltasteur
13/14-05-2017 Overijsselse Kampioenschappen lb, Nijmegen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
13-05-2017 Nationale Arena Club Meet, Amsterdam  Originele uitslagAlleen Deltasteur
07-05-2017 Regionale LAK, Nijmegen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
06-05-2017 Minioren & Junioren Circuit deel 4, Genemuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
04/07-05-2017 ONMK 2017, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
29-04-2017 Limietwedstrijd kb, Heerenveen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
22-04-2017 Swimkick & Minioren circuit deel 4, Zwolle  Originele uitslagAlleen Deltasteur
22-04-2017 Limietwedstrijd lb, Amersfoort  Originele uitslagAlleen Deltasteur
14-04-2017 Den Braven Trofee, Dronten  Originele uitslagAlleen Deltasteur
09-04-2017 ZMC deel 8, Alkmaar  Originele uitslagAlleen Deltasteur
06-04-2017 SwimCup-NK2017, Eindhoven dag 1 – dag 2 – dag 3 – dag 4 –
Alleen Deltasteur
09-04-2017 Junior SwimCup, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
08-04-2017 Minior SwimCup 5&6, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
08-04-2017 Minior SwimCup 3&4, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
26-03-2017 ZMC deel 7, Amersfoort  Originele uitslagAlleen Deltasteur
25-03-2017 Limietwedstrijd lb, Drachten  Originele uitslagAlleen Deltasteur
25-03-2017 Regionale 10-kamp, Meppel  Originele uitslagAlleen Deltasteur
25-03-2017 6e Open Masters Zwemwedstrijd Neptunus, Arhnem  Originele uitslagAlleen Deltasteur
18-03-2017 Minioren & Junioren Circuit deel 3, Genemuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
11-03-2017 A-Competitie, Kampen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
11-03-2017 D2-Competitie, Raalte  Originele uitslagAlleen Deltasteur
4/5-03-2017 13. schwimm-meeting Nettebad, Osnabruck  Originele uitslagAlleen Deltasteur
25-02-2017 Limietwedstrijd, Nijmegen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
19-02-2017 Limietwedstrijd, Amersfoort  Originele uitslagAlleen Deltasteur
18 & 19-02-2017 Speedo Jaargangwedstrijd, Leiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
18-02-2017 Regionale 10-kamp, Steenwijk  Originele uitslagAlleen Deltasteur
18-02-2017 ZMC deel 6,Heerenveen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
11-02-2017 A-Competitie, Lochem  Originele uitslagAlleen Deltasteur
11-02-2017 D2-Competitie, Deventer  Originele uitslagAlleen Deltasteur
04-02-2017 Limietwedstrijd lb, Drachten  Originele uitslagAlleen Deltasteur
28/29-01-2017 Overijsselse B-kampioenschappen, Zwolle  Originele uitslagAlleen Deltasteur
26_29-01-2017 NJJK kb 2017, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
21-01-2017 Swimkick & Minioren circuit deel 3, Zwolle  Originele uitslagAlleen Deltasteur
14-01-2017 Regionale 10-kamp, Genemuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
7/8/14/15-01-2017 Overijsselse A-kampioenschappen, Nijverdal  Originele uitslagAlleen Deltasteur
7-01-2017 ZMC deel 5, Zwolle  Originele uitslagAlleen Deltasteur
17-12-2016 Slotwedstrijd De Steur, Kampen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
17-12-2016 Swimkick & Minioren circuit deel 2, Zwolle  Originele uitslagAlleen Deltasteur
17-12-2016 ZMC deel 4, Lelystad  Originele uitslagAlleen Deltasteur
03-12-2016 Regionale 10 Kamp, Staphorst  Originele uitslagAlleen Deltasteur
03-12-2016 LAC Limietwedstrijd, Nijmegen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
03-12-2016 Limietwedstrijd, Dedemsvaart  Originele uitslagAlleen Deltasteur
26-11-2016 Limietwedstrijd, Leeuwarden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
26-11-2016 Minioren & Junioren Circuit deel 2, Genemuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
20-11-2016 ZMC deel 3, Almere  Originele uitslagAlleen Deltasteur
19-11-2016 Minoren Clubmeet 2016, Zwolle  Originele uitslag – Alleen Deltasteur
12-11-2016 A-Competitie deel 2, Dedemsvaart  Originele uitslag – Alleen Deltasteur
12-11-2016 D2-Competitie deel 2, Deventer  Originele uitslag – Alleen Deltasteur
06-11-2016 Limietwedstrijd, Zwolle  Originele uitslag – Alleen Deltasteur
04_06-11-2016 ONK2016, Hoofddorp  Originele uitslag – Alleen Deltasteur
21_29-10-2016 Clubkampioenschappen2016 Deel1  –  Deel2  –  Klassement
22-10-2016 ZMC deel 2, Emmeloord  Originele uitslagAlleen Deltasteur
15-10-2016 Swimkick & Minioren circuit deel 1, Zwolle  Originele uitslag – Alleen Deltasteur
8-10-2016 Limietwedstrijd, Drachten  Originele uitslag – Alleen Deltasteur
1-10-2016 A-klasse deel 1, Dedemsvaart  Originele uitslag – Alleen Deltasteur
1-10-2016 D-klasse deel 1, Nijverdal  Originele uitslag – Alleen Deltasteur
25-9-2016 NK estafette, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
24-9-2016 ZMC deel 1, Kampen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
23-9-2016 LAC, Kampen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
17-9-2016 Minioren & Junioren circuit deel 1, Genemuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
17-9-2016 Limietwedstrijd, Dedemsvaart  Originele uitslagAlleen Deltasteur
10-9-2016 Regionale 10 Kamp, Urk  Originele uitslagAlleen Deltasteur
10-9-2016 Nationale Sprint wedstrijd, Steenwijk  Originele uitslagAlleen Deltasteur

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.