Records, ranglijsten en uitslagen

Op deze pagina worden alle ranglijsten en clubrecords bijgehouden van de club. Ook worden de persoonlijke records bijgehouden van alle zwemmers.

 

Clubrecords_Deltasteur

Jaargangen_Ranglijst_Deltasteur

Persoonlijke_Records_Deltasteur

 
Uitslagen wedstrijden 2017-2018

Datum Wedstrijd Uitslagen
13 & 14 oktober 2017 CK 2017 IJsselmuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
7 oktober 2017 Limietwedstrijd, Dedemsvaart  Originele uitslagAlleen Deltasteur
7 oktober 2017 ZMC #1, Kampen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
7 oktober 2017 Nationale Sprintwedstrijd, Steenwijk  Originele uitslagAlleen Deltasteur
7 oktober 2017 Swimkick-Minioren #1, Vaassen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
30 september 2017 Nationale Competitie A-klasse #1, Dedemsvaart  Originele uitslagAlleen Deltasteur
30 september 2017 Regio Competitie D1-klasse #1, Vriezenveen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
24 september 2017 NK Estafette, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
23 september 2017 Regionale 10-kamp #1, Genemuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
16 september 2017 Limietwedstrijd, Dedemsvaart  Originele uitslagAlleen Deltasteur
16 september 2017 Minioren-Junioren Circuit #1, Genemuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
16 september 2017 Nederlandse Masters Club Meet 2017, Barneveld  Originele uitslagAlleen Deltasteur

 

Uitslagen wedstrijden 2016-2017

Datum Wedstrijd Uitslagen
08/09-07-2017 Speedo Fast Water Meet, Amsterdam  Originele uitslagAlleen Deltasteur
02-07-2017 Speedo Jaargangfinale, Dordrecht  Originele uitslagAlleen Deltasteur
15/18-06-2017 NJJK lb 2017, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
17/18-06-2017 Overijsselse B-kampioenschappen, Zwolle  Originele uitslagAlleen Deltasteur
10/11-06-2017 Overijsselse Minioren Finale, Hengelo  Originele uitslagAlleen Deltasteur
02/04-06-2017 Pinkstertoernooi, Arnsberg  Originele uitslagAlleen Deltasteur
03-06-2017 VBNB Master toernooi, Dronten  Originele uitslagAlleen Deltasteur
21-05-2017 ZMC deel 9, Grootebroek  Originele uitslagAlleen Deltasteur
20-05-2017 CK-sprint 2017 Kampen  Originele uitslagMeerkamp Deltasteur
13/14-05-2017 Overijsselse Kampioenschappen lb, Nijmegen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
13-05-2017 Nationale Arena Club Meet, Amsterdam  Originele uitslagAlleen Deltasteur
07-05-2017 Regionale LAK, Nijmegen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
06-05-2017 Minioren & Junioren Circuit deel 4, Genemuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
04/07-05-2017 ONMK 2017, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
29-04-2017 Limietwedstrijd kb, Heerenveen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
22-04-2017 Swimkick & Minioren circuit deel 4, Zwolle  Originele uitslagAlleen Deltasteur
22-04-2017 Limietwedstrijd lb, Amersfoort  Originele uitslagAlleen Deltasteur
14-04-2017 Den Braven Trofee, Dronten  Originele uitslagAlleen Deltasteur
09-04-2017 ZMC deel 8, Alkmaar  Originele uitslagAlleen Deltasteur
06-04-2017 SwimCup-NK2017, Eindhoven dag 1 – dag 2 – dag 3 – dag 4 – 
Alleen Deltasteur
09-04-2017 Junior SwimCup, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
08-04-2017 Minior SwimCup 5&6, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
08-04-2017 Minior SwimCup 3&4, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
26-03-2017 ZMC deel 7, Amersfoort  Originele uitslagAlleen Deltasteur
25-03-2017 Limietwedstrijd lb, Drachten  Originele uitslagAlleen Deltasteur
25-03-2017 Regionale 10-kamp, Meppel  Originele uitslagAlleen Deltasteur
25-03-2017 6e Open Masters Zwemwedstrijd Neptunus, Arhnem  Originele uitslagAlleen Deltasteur
18-03-2017 Minioren & Junioren Circuit deel 3, Genemuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
11-03-2017 A-Competitie, Kampen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
11-03-2017 D2-Competitie, Raalte  Originele uitslagAlleen Deltasteur
4/5-03-2017 13. schwimm-meeting Nettebad, Osnabruck  Originele uitslagAlleen Deltasteur
25-02-2017 Limietwedstrijd, Nijmegen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
19-02-2017 Limietwedstrijd, Amersfoort  Originele uitslagAlleen Deltasteur
18 & 19-02-2017 Speedo Jaargangwedstrijd, Leiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
18-02-2017 Regionale 10-kamp, Steenwijk  Originele uitslagAlleen Deltasteur
18-02-2017 ZMC deel 6,Heerenveen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
11-02-2017 A-Competitie, Lochem  Originele uitslagAlleen Deltasteur
11-02-2017 D2-Competitie, Deventer  Originele uitslagAlleen Deltasteur
04-02-2017 Limietwedstrijd lb, Drachten  Originele uitslagAlleen Deltasteur
28/29-01-2017 Overijsselse B-kampioenschappen, Zwolle  Originele uitslagAlleen Deltasteur
26_29-01-2017 NJJK kb 2017, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
21-01-2017 Swimkick & Minioren circuit deel 3, Zwolle  Originele uitslagAlleen Deltasteur
14-01-2017 Regionale 10-kamp, Genemuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
7/8/14/15-01-2017 Overijsselse A-kampioenschappen, Nijverdal  Originele uitslagAlleen Deltasteur
7-01-2017 ZMC deel 5, Zwolle  Originele uitslagAlleen Deltasteur
17-12-2016 Slotwedstrijd De Steur, Kampen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
17-12-2016 Swimkick & Minioren circuit deel 2, Zwolle  Originele uitslagAlleen Deltasteur
17-12-2016 ZMC deel 4, Lelystad  Originele uitslagAlleen Deltasteur
03-12-2016 Regionale 10 Kamp, Staphorst  Originele uitslagAlleen Deltasteur
03-12-2016 LAC Limietwedstrijd, Nijmegen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
03-12-2016 Limietwedstrijd, Dedemsvaart  Originele uitslagAlleen Deltasteur
26-11-2016 Limietwedstrijd, Leeuwarden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
26-11-2016 Minioren & Junioren Circuit deel 2, Genemuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
20-11-2016 ZMC deel 3, Almere  Originele uitslagAlleen Deltasteur
19-11-2016 Minoren Clubmeet 2016, Zwolle  Originele uitslag – Alleen Deltasteur
12-11-2016 A-Competitie deel 2, Dedemsvaart  Originele uitslag – Alleen Deltasteur
12-11-2016 D2-Competitie deel 2, Deventer  Originele uitslag – Alleen Deltasteur
06-11-2016 Limietwedstrijd, Zwolle  Originele uitslag – Alleen Deltasteur
04_06-11-2016 ONK2016, Hoofddorp  Originele uitslag – Alleen Deltasteur
21_29-10-2016 Clubkampioenschappen2016 Deel1  –  Deel2  –  Klassement
22-10-2016 ZMC deel 2, Emmeloord  Originele uitslagAlleen Deltasteur
15-10-2016 Swimkick & Minioren circuit deel 1, Zwolle  Originele uitslag – Alleen Deltasteur
8-10-2016 Limietwedstrijd, Drachten  Originele uitslag – Alleen Deltasteur
1-10-2016 A-klasse deel 1, Dedemsvaart  Originele uitslag – Alleen Deltasteur
1-10-2016 D-klasse deel 1, Nijverdal  Originele uitslag – Alleen Deltasteur
25-9-2016 NK estafette, Eindhoven  Originele uitslagAlleen Deltasteur
24-9-2016 ZMC deel 1, Kampen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
23-9-2016 LAC, Kampen  Originele uitslagAlleen Deltasteur
17-9-2016 Minioren & Junioren circuit deel 1, Genemuiden  Originele uitslagAlleen Deltasteur
17-9-2016 Limietwedstrijd, Dedemsvaart  Originele uitslagAlleen Deltasteur
10-9-2016 Regionale 10 Kamp, Urk  Originele uitslagAlleen Deltasteur
10-9-2016 Nationale Sprint wedstrijd, Steenwijk  Originele uitslagAlleen Deltasteur

 

 

Uitslagen wedstrijden 2015-2016

Datum Originele uitslag Uitslag met alleen deltasteur
     
25-6-2016 CK-sprint-2016.pdf CK-sprint-2016-meerkamp.pdf
     
     
21_29-5-2016  2016-05-21=Kampen_OK2016-totaaluitslag.pdf OVK-2016-Kampen Weekend1 en Totaal
21-5-2016   Regionale10kamp-Meppel.pdf
21-5-2016   Nationale-ArenaClubmeet-2016.pdf
13_15-5-2016   Arnsberg-2016.pdf
5_8-5-2016 ONMK-2016-lb-origineel.pdf ONMK-2016-lb.pdf
24-4-2016 ZMC-deel9-Grootebroek-origineel.pdf ZMC-deel9-Grootebroek.pdf
23-4-2016 Limietwedstrijd-lb-Kampen-origineel.pdf Limietwedstrijd-lb-Kampen.pdf
23-4-2016 Miniorencircuit-deel5-Wapenveld-origineel.pdf Miniorencircuit-deel5-Wapenveld.pdf
17-4-2016 ZMC-deel8-Alkmaar-origineel.pdf ZMC-deel8-Alkmaar.pdf
16-4-2016 D-klasse-deel5-Nijverdal-origineel.pdf D-klasse-deel5-Nijverdal.pdf
6_10-4-2016 SwimCup-2016-Eindhoven-origineel.pdf SwimCup-2016-Eindhoven.pdf
10-4-2016 JuniorenCup-Eindhoven-origineel.pdf JuniorenCup-Eindhoven.pdf
9-4-2016 PieterCup-Min5_6-Eindhoven-origineel.pdf PieterCup-Min5_6-Eindhoven.pdf
9-4-2016 PieterCup-Min3_4-Eindhoven-origineel.pdf PieterCup-Min3_4-Eindhoven.pdf
9-4-2016 Regionale10Kamp-Urk-origineel.pdf Regionale10Kamp-Urk.pdf
20-3-2016 D-klasse-deel4-Nijverdal-origineel.pdf D-klasse-deel4-Nijverdal.pdf
19-3-2016 OMZN-2016-Arnhem-origineel.pdf OMZN-2016-Arnhem.pdf
19-3-2016 Miniorencircuit-deel4-Wapenveld-origineel.pdf Miniorencircuit-deel4-Wapenveld.pdf
19-3-2016 Swimkick-deel4-Zwolle-origineel.pdf Swimkick-deel4-Zwolle.pdf
19-3-2016 Limietwedstrijd-lb-Drachten-origineel.pdf Limietwedstrijd-lb-Drachten.pdf
12-3-2016 A-klasse-deel4-Dedemsvaart-origineel.pdf A-klasse-deel4-Dedemsvaart.pdf
27-2-2016 KamperUiBokaal2016-origineel.pdf KamperUiBokaal2016.pdf
13-2-2016 KNZB-Challenger-Drachten-origineel.pdf KNZB-Challenger-Drachten.pdf
13-2-2016 LAC-Dedemsvaart-origineel.pdf LAC-Dedemsvaart.pdf
6_7-2-2016 OBK-kb-Zwolle-2016-origineel.pdf OBK-kb-Zwolle-2016.pdf
6-2-2016 Limietwedstrijd-Kampen-origineel.pdf Limietwedstrijd-Kampen.pdf
28_31-1-2016 NJJK-Amsterdam-origineel.pdf NJJK-Amsterdam.pdf
30-1-2016 RegioSprint-Steenwijk-origineel.pdf —– Klassement.pdf  RegioSprint-Steenwijk.pdf
30-1-2016 Swimkick-deel3-Staphorst-origineel.pdf Swimkick-deel3-Staphorst.pdf
30-1-2016 Limietwedstrijd-IJsselmuiden-origineel.pdf Limietwedstrijd-IJsselmuiden-pdf
21_24-1-2016 ONMK-2016-kb-Papendrecht-origineel.pdf ONMK-2016-kb-Papendrecht,pdf
23-1-2016 MiniorenCircuit-deel3-Wapenveld-0rigineel.pdf MiniorenCircuit-deel3-Wapenveld.pdf
16-1-2016 A-klasse-deel3-Lochem-origineel.pdf A-klasse-deel3-Lochem.pdf
16-1-2016 D-klasse-deel3-Raalte-origineel.pdf D-klasse-deel3-Raalte.pdf
10-1-2016 OVK-winter-kb-Nijverdal-origineel OVK-winter-kb-Nijverdal
9-1-2016 ZMC-deel5-Zwolle-origineel.pdf ZMC-deel5-Zwolle.pdf
9-1-2016 Regionale10kamp-Emmeloord-origineel.pdf Regionale10kamp-Emmeloord.pdf
19-12-2015 Limietwedstrijd-Vaassen-origineel.pdf Limietwedstrijd-Vaassen.pdf
19-12-2015 ZMC-deel4-Lelystad-origineel.pdf ZMC-deel4-Lelystad.pdf
12-12-2015 Swimkick-Emmeloord-origineel.pdf Swimkick-Emmeloord.pdf
12-12-2015 Minioren-Circuit-deel2-Wapenveld-origineel.pdf Minioren-Circuit-deel2-Wapenveld.pdf
28-11-2015 Regionale10kamp-steenwijk-origineel.pdf Regionale10kamp-steenwijk.pdf
28-11-2015 Dedemsvaart-AC-limietwedstrijd-origineel.pdf Limietwedstrijd-Dedemsvaart.pdf
28-11-2015 OVK-sprint-minioren-Zwolle-origineel.pdf OVK-sprint-minioren-Zwolle.pdf
22-11-2015 Twente-Open-Niveau-wedstrijd-deel-2-Almelo-origineel.pdf Twente-Open-Niveau-wedstrijd-deel-2-Almelo.pdf
22-11-2015 ZMC-deel3-Almere-origineel.pdf ZMC-deel3-Almere.pdf
21-11-2015 Limietwedstrijd-deel2-Barneveld-origineel.pdf Limietwedstrijd-deel2-Barneveld.pdf
14-11-2015 A-klasse-deel2-Dedemsvaart-origineel.pdf A-klasse-deel2-Dedemsvaart.pdf
14-11-2015 D-klasse-deel2-Deventer-origineel.pdf D-klasse-deel2-Deventer.pdf
8-11-2015 Limietwedstrijd-Zwolle-origineel.pdf Limietwedstrijd-Zwolle.pdf
7-11-2015 Schuiringa-Sprint-2015-origineel.pdf Schuiringa-Sprint-2015.pdf
7-11-2015 RMCM-Overijssel-2015.pdf RegionaleClubmeet-2015-Zwolle.pdf
30-10-2015 ONK-kb-2015-Tilburg-origineel.pdf ONK-kb-2015-Tilburg.pdf
25-10-2015 Open-Gelderse-Masters-Kampioenschappen-Winterswijk-org.pdf Open-Gelderse-Masters-Kampioenschappen-Winterswijk-.pdf
23-24-10-2015 Clubkampioenschappen 2015-origineel.pdf Clubkampioenschappen 2015-Ranglijst.pdf
 17-10-2015 ZMC-deel2-Emmeloord-origineel.pdf ZMC-deel2-Emmeloord.pdf
10-10-2015 TwenteOpenNiveauWedstrijden-Deel1-Oldenzaal-origineel.pdf TwenteOpenNiveauWedstrijden-Deel1-Oldenzaal.pdf
10-10-2015 MiniorenCircuit-deel1-Wapenveld-origineel.pdf MiniorenCircuit-deel1-Wapenveld.pdf
10-10-2015 Swimkick-deel1-Steenwijk-origineel.pdf Swimkick-deel1-Steenwijk.pdf
3-10-2015 D-klasse-deel1-Raalte-origineel.pdf D-klasse-deel1-Raalte.pdf
3-10-2015 A-klasse-deel1-Lochem-origineel.pdf A-klasse-deel1-Lochem.pdf
27-9-2015 NEK (estafettes)2015-Eindhoven.pdf  
 26-9-2015 ZMC-deel1-Kampen-origineel.pdf ZMC-deel1-Kampen.pdf
 19-9-2015 Limietwedstrijd-Dedemsvaart-origineel.pdf Limietwedstrijd-Dedemsvaart.pdf
 19-9-2015 Regionale10kamp-Genemuiden-origineel.pdf Regionale10kamp-Genemuiden.pdf
 9-9-2015 Limietwedstrijd-Zwolle-origineel.pdf Limietwedstrijd-Zwolle.pdf